תמונות ברקוד לדוגמה

 

מידע הדרוש לנו להתאמה אישית של תמונות

אנחנו שמחים להתאים אישיתתמונות על ידי שינוי גודל הברקוד והצבת עד 2 שורות טקסט מעל ומתחת לברקוד.
לשם כך, אנו זקוקים לכל המידע מראש, רצוי בגיליון אלקטרוני עם שדות עבור 'שורה עליונה', 'שורה תחתונה' וכו'.
כמו כן, ייעץ אם יש לשנות את הגופן או שהגודל צריך להיות שונה.
אם משהו לא מצוין, ניצור את הברקוד להדפסה וסריקה הטובה ביותר האפשרית בגודל הנדרש.
ייתכן שנצטרך לחייב אם יידרשו תיקונים נוספים מאוחר יותר.

תמונות ברקוד לדוגמה ברזולוציה גבוהה (600dpi).

אנו נשלח אליכם את תמונות הברקוד שלכם למייל ב-4 פורמטים שונים (jpeg, png, SVG ו-pdf) – תוכלו לבחור באיזה פורמט תרצו להשתמש ולהכניס את תמונת הברקוד לעיצוב עבור התווית או האריזה שלכם.

להלן כמה תמונות לדוגמה – אתם יכולים להוריד אותן ולראות איזה פורמט עובד הכי טוב עבורכם (במידת האפשר, אנו ממליצים להשתמש בפורמט SVG מכיוון שהוא המדויק ביותר. עם זאת, כל 4 הפורמטים מתאימים לחלוטין לשימוש). אתם יכולים לשנות את גודל תמונות הברקוד שלכם במידת הצורך (גודל הברקוד המומלץ הקטן ביותר הוא כ-30 מ"מ רוחב x 20 מ"מ גובה; עם זאת, בפועל, זה בסדר להקטין את הגובה קצת יותר מזה – למשל עד לכ-15 מ"מ).

אם ההזמנה שלכם היא אוטומטית, תקבלו את התמונות בתיקיית zip יחד עם תעודת האחריות. ניתן לראות ולהוריד למטה תיקיית zip לדוגמא המכילה את הברקודים שלנו. אם יש לכם קשיים בשימוש בהם, בבקשהשלחו לנו מייל, ונוכל לארגן תמונות אחרות שישלחו אליכם בדוא"ל.

ברקוד EAN-13:

תמונת ברקוד EAN (ברקוד קמעונאי)

ברקודים EAN-13 הם הסוג הנפוץ ביותר של ברקוד המשמש למוצרים קמעונאיים ב-ישראל ובעולם כולו. הם "התקן האירופי" לברקודים. אם אתם קונים מאיתנו ברקוד, אנו נשלח לכם ברקוד בפורמט EAN-13 (אלא אם תבקשו UPC-A – תקן אמריקאי – ברקוד במקום זאת!)

 

קנו תמונות EAN-13 עבור הברקוד שלכם .

קנו חבילת ברקוד (ברקוד EAN-13 + תמונות)

ברקוד ISBN לספר:

ספר ברקוד באמצעות מספר ISBN

הברקוד לעיל הוא ברקוד בפורמט EAN-13 המבוסס על ISBN של ספר. אם אתם צריכים ברקוד לספר שלכם, אנו ממליצים לכם לקבל תחילה ISBN ולאחר מכן לחזור אלינו כדי להפוך את ISBN שלכם לברקוד עבור הספר שלכם.

 

קנה ברקודים של ספר ISBN

ברקוד ISBN עם קוד מחיר:

ISBN עם קוד Pricec

לפעמים לברקודים של ISBN נוסף קוד מחיר בן 5 ספרות בקצה שלהם (כמו בדוגמה למעלה). אם אתם רוצים שהברקוד שלכם ייראה כך, אנא הודיעו לנו בעת ביצוע ההזמנה.

קנו ברקוד לספר עם קוד מחיר

ברקוד ISSN למגזין

ברקוד EAN לדוגמה של ISSN למגזין

למעלה היא דוגמה לברקוד בפורמט EAN-13 המבוסס על מספר ISSN עבור מגזין. אם יש לכם מגזין (או פרסום תקופתי אחר, למשל עיתון) שזקוק לברקוד, אנו ממליצים לכם קודם כל לקבל מספר ISSN. כאשר יש לכם את מספר ה-ISSN שלכם, תוכלו לחזור אלינו כדי להפוך את המספר שלכם לברקוד.

 

קנו ברקוד של מגזין ISSN.

ברקוד למגזין (עם תוספת דו ספרתית):

ברקוד ISSN+2 ean+2 מגזין עם מוספים דו ספרתיים

לברקודים מסוימים של מגזין יש מספר תוסף דו ספרתי (או חמש ספרות) בקצהם, כמו בדוגמה למעלה, כדי לציין את מספרי הגיליונות השונים של המגזין. אם אתה רוצים ברקוד כזה, אנא הודיעו לנו בעת ביצוע ההזמנה.

 

קנו ברקודים של מגזין עם תוספי תזונה.

קוד קרטון (TUN/ITF-14/GTIN):


קודי קרטון ITF-14 (הידועים גם כמספרי GTIN או TUN) מופיעים במיכל המשלוח של מוצרים קמעונאיים. הם בני 14 ספרות ומבוססים על מספר הברקוד של המוצר EAN-13. כדי להפוך מספר ברקוד EAN-13 בן 13 ספרות למספר ITF בן 14 ספרות, מתווספת ספרה (בדרך כלל "1") בחזית המספר EAN-13, והספרה האחרונה (סכום הבדיקה) מחושבת מחדש. .

 

קנו קודי קרטון ITF-14

קוד QR (ברקוד מטריקס דו מימדי):

תקן QR Code

קנה קודי QR

קנו ברקודים