רישום ברקוד

יש לכם כבר את מספרי הברקודים שלכם?

לא, אנא הזמינו ברקודים בדף שלנו (מספרי הברקוד שלנו כוללים רישום).

כן , אז בבקשה קדימה והזמינו רישום בעמוד זה.

הערה – רישום ברקוד כלול בכל מספרי הברקוד שאנו מוכרים. עליך לרכוש רישום ברקוד רק אם יש לך ברקוד דרך ספק אחר שברצונך לרשום.

כשתגיע לדף התשלום, אנא הזן את מספרי הברקוד שלך בתיבה "הזן את מספרי הברקוד שלך כאן". אם יש לך יותר ממספר ברקוד אחד, אנא הפרד כל מספר בפסיק. לאחר מכן נשלח לכם דוא"ל בבקשה להוכיח שאתם הבעלים של מספרי הברקוד. כאשר נקבל הוכחה לבעלות על ברקוד, נפעיל את מספרי הברקוד שלך לרישום וניתן לך הנחיות לרישום אותם ב-https://barcodesdatabase.org/.

 • רישום ברקוד

  אם תרכוש/י רישום ברקוד, תוכל/י לרשום את מספר הברקוד ופרטי המוצר שלך ב-מאגר ברקודים בינלאומי(מידע הרשום במסד הנתונים מסנן גם למספר מסדי נתונים מקוונים מרכזיים אחרים). אנא הזן/ני את מספרי הברקוד שלך בסעיף "מידע נוסף" בדף התשלום. לאחר שנקבל את ההזמנה שלך, נשלח לך אימייל כדי לבקש הוכחת בעלות (כדי שנוכל לאמת שאת/ה הבעלים של מספר הברקוד שלך). לאחר מכן נפעיל את מספר הברקוד שלך לרישום, ונספק לך הנחיות כיצד לרשום את מספר הברקוד שלך (שימו לב שההרשמה כלולה בחינם אם את/ה רוכש אחת מחבילות הברקוד שלנו).

  כמות
  מחיר לרישום
  1 + 70 ש"ח כל אחד
  5 + 65 ש"ח כל אחד
  10 + 55 ש"ח כל אחד
  20 + 50 ש"ח כל אחד
  30 + 40 ש"ח כל אחד
  50 + 35 ש"ח כל אחד
  הוסיפו לעגלה

מהו רישום ברקוד?

רישום ברקוד הוא שירות אופציונלי שאנו מציעים כדי להגדיל את פרופיל האינטרנט של המוצר שלכם באופן כללי. שירות זה הוא אופציונלי לחלוטין ואינו נדרש עבור אף מספרי ברקוד מכיוון שאין מסד נתונים מרכזי לברקודים. עם זאת, ישנם מספר יתרונות לרישום הברקודים שלך באינטרנט.

רישום ברקוד כלול בחינם בחבילות הברקוד שלנו. לפיכך, יש לרכוש זאת רק אם רכשת ברקוד מחוץ לחבילת ברקוד.

 1. רישום ברקוד מסייע בכמה סורקי אפליקציות לטלפונים סלולריים (כגון אפליקציית Zebra) כך שכאשר ברקוד המוצר נסרק, יופיע פרטי המוצר. לחץ כאן למידע נוסף על אפליקציות לסריקת ברקודים.
 2. רישום ברקוד יגדיל את פרופיל האינטרנט של המוצר כך שכאשר יבוצע חיפוש הברקוד בגוגל או במנוע חיפוש אחר, יופיע פרטי המוצר.
 3. אם ברקוד רשום במאגרי מידע באינטרנט, זה יכול להניא אנשים משימוש במספר הברקוד באופן לא חוקי באתרים כמו אמזון. אם חיפוש מהיר באינטרנט אומר לאדם שמספר הברקוד הזה נמצא בשימוש, הסיכוי שהוא ישתמש בברקוד יהיה הרבה פחות. בעוד שאנשים לא יכולים להשתמש באופן חוקי במספרי ברקוד שנמכרים באופן חוקי, זה טרחה נוספת עבור הבעלים החוקי של מספר הברקוד לעקוב אחר זה אם נעשה בהם שימוש לא חוקי. ניתן להימנע מכך בקלות באמצעות רישום ברקוד.

הערה אנו נדרוש הוכחה לבעלותך על מספר הברקוד – זאת כדי להוכיח שמספר הברקוד שברצונך לרשום אכן שייך לך. אנא שלח לנו אימייל הוכחת בעלות לאחר ביצוע ההזמנה.

לאחר שנקבל את הזמנתך, ניצור איתך קשר בנוגע לרישום מספר הברקוד שלך. זה יקח בדרך כלל 2-24 שעות, בהתאם לשעה ביום/שבוע שאתה מבצע את ההזמנה. שעות המשרד הרגילות שלנו הן 8:00-19:00 ראשון-חמישי (שעון ישראל), בנוסף אנו מעבדים כמה הזמנות במקביל בכל עת שאפשר.

 

מסד נתונים של ברקודים

 

חפש כאן ברקודים של CD,ברקודים של DVD, ISBN ברקודים לספריםו-ISSN ברקודים של מגזין