מסדי נתונים של ברקודים

השגת מידע נוסף מברקוד

אתרי מסדי נתונים של ברקודים ואפליקציות ברקוד לסמארטפונים מחפשים באינטרנט מידע על מספר הברקוד המסוים שהוזן או נסרק. המידע המוחזר הוא בדרך כלל שם החברה ו/או פרטי ההתקשרות, מידע מוצר רלוונטי, או אפילו המקום ממנו אתה יכול לרכוש מוצר.

אתה יכול לחפש מספר ברקוד EAN-13 או UPC באתרים או אפליקציות שונות (כגון International Barcodes Database ,IBNREG, או שימוש באפליקציות לסמארטפון כגון אפליקציית זברה).

אם תרכשו מאיתנו ברקודים, תקבלו בחינם רישום ברקוד/מוצר ב-IBNREG (International Barcode Network Registry) ובמאגר הברקודים הבינלאומי. כאשר אתם רושמים את מספר הברקוד ופרטי המוצר שלך במאגר הברקודים הבינלאומי, פרטי המוצר שלך יוצגו כאשר לקוחות יחפשו את מספר הברקוד שלך במנועי חיפוש מקוונים (למשל גוגל) או באפליקציות מסוימות לסמארטפון (למשל אפליקציית זברה).

שימו לב שחלק מאפליקציות הברקוד לטלפונים חכמים מחפשים רק בחנויות מקוונות כגון Amazon.com (הן לא מחפשות במאגרי ברקודים מקוונים). זה אומר שמסד הנתונים שלהם של מספרי ברקוד/פרטי מוצר הוא מינימלי. אפליקציית הברקוד הטובה ביותר לסמארטפון (למשל אפליקציית זברה) מחפשת באמזון ובחנויות מקוונות אחרות ובמאגרי המידע המקוונים הראשיים של ברקודים/מוצרים.