תמונות קוד QR


שירות זה הוא אוטומטי כך שתקבל/י את תמונות קוד ה-QR שלך תוך דקות. לשם כך, אנו זקוקים לכתובת ה-URL או מידע אחר שתרצו לקודד בקוד ה-QR. אם את/ה לא מספק/ת את זה, האוטומציה לא יכולה ליצור את קוד ה-QR.

החלטו כמה קודי QR אתם צריכים, הוסיפו את הכמות הזו לעגלה. לאחר מכן, בדף התשלום, הזינו את הנתונים או כתובת האתר שברצונכם שיקודדו בתיבה "מידע נוסף" בדף התשלום, עם כתובות URL נפרדות בשורות נפרדות. קודי QR סטנדרטיים (סטטיים ודינמיים) נעשים באופן אוטומטי ונשלחים אליכם בדוא"ל תוך דקות. קודי QR מורכבים יותר כגון כרטיסי ביקור של v-business חייבים להיעשות באופן ידני ולקחת 1-12 שעות.

תמונות קוד ה-QR יישלחו אליכם ב-5 פורמטים של .tif, .bmp, .jpg, .pdf ו-.eps.

כמות מחיר לתמונה
1 85 Nis
2 – 4 72 Nis each
5 – 9 65 Nis each
10 – 19 40 Nis each
20 + 35 Nis each

 

יש לנו שני סוגים של קודי QR זמינים כאן עבור כתובות אתרים –סטָטִיודִינָמִי(באמצעות שירות אירוח כתובות אתרים)

קודי QR סטטיים
– אלה מקודדים את כתובת האתר שלך ישירות בקוד ה-QR
– אלה קבועים – הם יפעלו כל עוד כתובת האתר שלך לא משתנה
– לא ניתן לשנות אותם, מכיוון שכתובת האתר מקודדת ישירות בקוד ה-QR
– סריקות ללא הגבלה
(אפשר להשתמש באלה גם לדברים שאינם כתובות URL, למשל קידוד טקסט, כרטיסי ביקור, שליחת הודעת דואר אלקטרוני או SMS)

קודי QR
דינמיים
אלה משתמשים בשירות קוד QR הדינמי שלנו, המאפשר לשנות שוב ושוב את כתובת אתר היעד בעתיד במידת הצורך.

סריקות ללא הגבלה:הסריקות של קוד ה-QR הדינמי הן בלתי מוגבלות כל עוד אינך עושה שימוש לרעה בקוד ה-QR עם מיליוני סריקות שגורמות לבעיות טכניות כמו שרתים שקרסו.

Functions for life:The Dynamic QR Code, with its redirection capability, will function FREE for two years and will continue to function after that for as long as you pay an annual fee of 42 Nis.

הפנייה בלתי מוגבלת של כתובת אתר היעד: ברכישה הראשונית, אתם מציינים כתובת אתר יעד. You can ask us to REDIRECT the target URL as often as you wish, at a fee of 42 Nis for each redirection.

מעקב אחר דוחות:צריך לראות באיזו תדירות, שעה ביום, היום הפופולרי ביותר ואיזו מדינה קודי ה-QR שלך נסרקים? הזמינו קוד QR דינמי ונוכל לספקמעקב אחר דוחות.

צריכים קוד QR מותאם אישית? לחצו כאן

קוד QR

85

מק"ט: אין מידע קטגוריה: