קודי QR מותאמים אישית

קודי QR סטנדרטיים, למרות שניתן לזהות אותם בקלות, יכולים להיות חלק מכוער מתיוג המוצר או העיצוב שלכם. אנחנו יכולים ליצור את קוד ה-QR שלכם עם צבע ולוגו כדי להתאים טוב יותר לתמונת המותג שלכם.

אם יש לכם מעצב טוב, הם יכולים לשנות את קודי ה-QR בשבילכם. עם זאת, זה לעתים קרובות יקר, ולפעמים הם יכולים להזיק בטעות לקוד ה-QR בפועל, כך שהוא לא ייסרק.

יש לנו מעצבים ייעודיים שיכולים לספק עיצובי קוד QR מותאמים אישית עבורכם.

מוצר זה כולל;

  • קוד QR סטטי או דינמי (ראה להלן את ההבדל בין סטטי לדינמי)
  • עיצוב תמונות בקוד QR ב-4 פורמטים (SVG, eps, pdf ו-png)

בתיבת ההערות בעמוד התשלום, ספרו לנו על המותג שלכם החברה שלכם וכיצד תשתמש בקוד ה-QR. תנו לנו לדעת את הצבעים שאתם רוצים. נא לשלוח לנו דוא"ל הלוגו שלכם כקובץ png או jpeg. אז המעצבים שלנו יכולים ליצור עבורכם קוד QR מותאם אישית.

כל זמן עיצוב נוסף יחויב ב-55 ש"ח + מע"מ לשעה.

דוגמה זו מציגה את אותו קוד QR בגרסאות מקוריות ומותאמות אישית.

יש גבולות לשינויים שאנו יכולים לבצע בקוד QR מכיוון שהמטרה העליונה היא לשמור על יכולת הסריקה שלו. אנחנו יכולים להציג שני צבעים (עם מעברי צבע), להוסיף לוגו מותאם אישית למרכז ולשנות את רכיבי החזית של קוד ה-QR.

וואו את כל אפשרויות ההתאמה האישית, ראה כאן..

סטטי ודינמי

קודי QR סטטיים
קודי QR סטטיים מקודדים את כתובת האתר שלך ישירות בקוד ה-QR. הם קבועים. הם יפעלו כל עוד כתובת האתר שלכם לא משתנה. לא ניתן לשנות אותם, מכיוון שכתובת האתר מקודדת ישירות בקוד ה-QR. יש להם סריקות ללא הגבלה. ניתן להשתמש בקודי QR סטטיים גם לדברים שאינם כתובות אתרים, למשל קידוד טקסט, כרטיסי ביקור, שליחת אימייל או הודעות SMS.

קודי QR
דינמיים
אלה משתמשים בשירות קוד QR הדינמי שלנו, המאפשר לשנות שוב ושוב את כתובת אתר היעד בעתיד במידת הצורך.

סריקות ללא הגבלה : הסריקות של קוד ה-QR הדינמי הן בלתי מוגבלות כל עוד אינך עושה שימוש לרעה בקוד ה-QR עם מיליוני סריקות שגורמות לבעיות טכניות כמו שרתים שקרסו.

פונקציות לכל החיים: קוד QR הדינמי, עם יכולת ההפניה שלו, יפעל בחינם למשך שנתיים וימשיך לפעול לאחר מכן כל עוד תשלם עמלה שנתית של 40 ש"ח + מע"מ.

הפנייה בלתי מוגבלת של כתובת אתר היעד: ברכישה הראשונית, אתם מציינים כתובת אתר יעד. אתם יכולים לבקש מאיתנו להפנות מחדש את כתובת אתר היעד בתדירות שתרצו, ב-a עמלה של 40 ש"ח+מע"מ עבור כל הפניה מחדש.

דוחות מעקב מותאמים אישית: אתם יכולים לשלם לנו עבור דוחות מעקב עם מחירים בהתאם לתדירות, למורכבות הדיווחים ולכמה קודי QR יש מעקב – נא לברר לפרטים.

קודי QR מותאמים אישית

219

מק"ט: אין מידע קטגוריה: