כיצד להשתמש בברקוד שלכם

אם הזמנתם "חבילות ברקוד" מאתנו, תקבלו את הברקוד הקמעונאי שלכם בדוא"ל עם תמונות הברקוד בכמה פורמטים שונים. ברגע שיש לכם את הברקוד שלכם, תוכלן להתחיל להשתמש בו בקלות ובמיידי על ידי ביצוע השלבים הפשוטים שלהלן.

ברקוד על האריזה לגלות חיות בר

1. שלבו את תמונת הברקוד באריזה או בעיצוב המוצר שלכם

בחרו באיזה פורמט תמונת ברקוד (למשל jpeg) אתם מעדיפים.

שנו את גודל התמונה כך שתתאים לאריזת המוצר שלכם. אנא זכרו את 'מפרטי ברקוד'. הגודל הסטנדרטי (עבור ברקודים EAN-13 או UPC-A) הוא כ-38 מ"מ רוחב x 25 מ"מ גובה. הגודל המומלץ הקטן ביותר הוא 80% מהגודל הסטנדרטי – כלומר כ-30 מ"מ רוחב x 20 מ"מ גובה. אם תדפיסו את הברקוד שלכם קטן מזה, חלק מהקמעונאים לא יקבלו אותו.

אם אתם מניחים את הברקוד שלכם על משטח מעוקל, למשל בקבוק, הכיוון של הברקוד שלכם חשוב מאוד – יש לסובב את הברקוד, כך שהוא ייראה כמו סולם (במקום כמו גדר), כך שהקצוות של הברקוד לא יעטפו את העיקול.

אתם יכולים להיות קצת יצירתיים עם הברקוד אם תרצו. עם זאת, תמונת הברקוד הראשית (הפסים והרווחים האנכיים) חייבת להישאר ללא הפרעה. אם ברצונכם להדפיס את הברקוד שלכם בשילוב צבעים שונה (במקום פסים שחורים על רקע לבן), אנא עיינו במדריך שלנו צבע ברקוד PDF.

לאחר מכן תוכלו לשלב את התמונה באריזת המוצר שלכם במיקום שטוח הנראה בקלות (כדי להבטיח קלות סריקה). אתם יכול גם להדפיס את הברקוד על תוויות דביקות כדי להדביק ידנית על המוצר שלכם.

2. הדפיסו את האריזה שלכם

בדקו תמיד את גרפיקת התווית שלכם לפני הדפסת אריזת המוצר שלכם. בדקו שמספרי הברקוד נכונים ושתמונת הברקוד המודפסת עדיין איכותית ובטווח המידות הרשמי. שינויים ושגיאות עלולים להתרחש בשלבים רבים בתהליך, לכן חשוב לבדוק היטב את הגרפיקה לפני ההדפסה.

לאחר שתהיו מרוצים מהברקוד שלכם, מומלץ לבצע הדפסה לדוגמה ולבדוק שהברקוד בגודל הנכון ומדפיס ונסרק נכון.

3. שלחו את המוצר שלכם לקמעונאים שלכם

לאחר שהדפסתם את אריזת המוצר שלכם, השלב הבא הוא לשלוח את המוצרים לקמעונאים שלכם.

בשלב זה הברקוד מתחבר למוצר. כאשר הברקוד נסרק למערכת של קמעונאי בפעם הראשונה, לא מופיע מידע על המוצר. הקמעונאי צריך להזין את פרטי המוצר והמחיר למערכת שלו. לאחר מכן, בכל פעם שהברקוד נסרק באותה חנות קמעונאית, מופיע פרטי המוצר הנכון.

4. רשמו את מספר הברקוד שלכם

אם רכשת מאתנו "חבילת ברקוד", תוכלו לרשום את מספר הברקוד ופרטי המוצר שלכם ב-מאגר ברקודים בינלאומי. כדי לרשום את מספר הברקוד שלכם, אנא עברו אלhttps://barcodesdatabase.org/barcode-registration/. רישום ברקוד הוא אופציונלי. עם זאת, זה יגדיל את הפרופיל של המוצר שלך באינטרנט.

 

קישורים שימושיים