היתרונות של הברקודים שלנו

הרבה פעמים שואלים אותנו,"למה לקנות ממכם ברקודים?"

אז – 6 יתרונות מהירים של הברקודים שלנו –

1. איכות שאפשר לסמוך עליה ברקוד EAN למוצרים קמעונאיים (חנויות)

הברקודים שאנו מספקים הם באיכות גבוהה ויכולים להיות לשימוש בביטחון יש לנו באתר האינטרנט שלנו מספרי טלפון וכתובות דוא"ל ברורים (לתמיכה במידת הצורך), כתובות, פרטי חברה וכו'. אתה יודע עם מי יש לך עסק כאשר אתה מוציא הרבה כסף בפיתוח המוצר שלך, בעיצוב והדפסת האריזה, בשיווק והפצת המוצרים שלך, זה שווה לקבל את הברקודים שלך ממקור בקיא ואמין. תאר לעצמך את העלות והמאמץ אם הברקוד שלך לא סורק או אינו מקובל על ידי קמעונאי. מוכרי ברקוד רבים אחרים הם מאוד לא מדויקים או לא ישרים לחלוטין במה שהם טוענים – ראה אזהרות מכירה של ברקוד למידע נוסף על חברות שכדאי להתרחק מהן.

 

2. מקובל על ידי קמעונאים נוספים ברחבי העולם ברקודים מקובלים על ידי קמעונאים

כן – הברקודים שלנו מתקבלים על ידי קמעונאים נוספים ברחבי העולם מכל מוכר ברקוד אחר. כחלק מ רשת ברקודים בינלאומית (ראה להלן), הברקודים שלנו הם מוּכָח ,ואנחנו מספקים שירותים נוספים, ומבטיחים זאת הברקודים שלנו עומדים בדרישות המחמירות של קמעונאים ברחבי העולם , כולל רבים שמתעקשים דוחות אימות ברקוד או מספרי מיקום גלובליים (GLNs) או קידומות חברה או רישום ברקוד כהוכחה לבעלות. זה מבטיח שמספרי הברקוד שאנו מספקים יתקבלו על ידי קמעונאים נוספים ברחבי העולם מאשר כל מוכר ברקוד אחר.כתוצאה מכך, הברקודים שלנו מתקבלים על ידי 99.9% מהקמעונאים ברחבי העולם.

 

3. חלק מרשת ברקודים בינלאומית חבר ברשת הברקודים הבינלאומית

אנו שמחים להיות חלק מה- רשת ברקודים בינלאומית – זה רשת של מוכרי ברקוד עצמאיים ברחבי העולם לרשת הזו יש מוכרי ברקודים ב-60+ מדינות – ומביאה שפע של ידע על אודות דרישות ברקוד וקבלה ברחבי העולם, בתוספת האבטחה של הידיעה שאתה רוכש ברקודים מחברה המוכרת על ידי רשת בינלאומית, יחד עם התמיכה ואריכות החיים הנלוות לכך.

להיות חלק מרשת בינלאומית, לעבוד עם מוכרי ברקוד ב 60 מדינות, פירושו שאנו מבינים את דרישות מחמירות של תעשיית הברקוד. ידע זה מאפשר לנו לספק מידע עדכני לגבי קבלת ברקוד ודרישות ברקוד – לעזור ללקוחות שלנו להימנע מבעיות , ו חוסך להם זמן וכסף .

4. כולל רישום ברקוד בחינם רישום מוצרים

כל חבילות הברקוד שלנו מגיעות עם רישום ברקוד חינם – זה מאפשר לך לרשום את פרטי המוצר ו/או החברה שלך לצד מספר הברקוד במסד נתונים מקוון, שמזין מידע זה אוטומטית למאגרי מידע מקוונים אחרים. זה עושה את זה קל יותר לקמעונאים וללקוחות כדי למצוא מידע על החברה והמוצר שלך באמצעות חיפוש מקוון אחר מספר הברקוד או באמצעות אפליקציית סריקת ברקוד. זה גם עוזר למנוע גניבה או שימוש לרעה בשוגג במספרי הברקוד שלך, כפי שעשית הוכחה נוספת שהם שייכים לך. וזה גם עוזר לאותם קמעונאים סרבנים שעדיין חושבים שבבסיס הנתונים של GS1 יש את כל התשובות – אתה יכול להפנות אותם לזה– מסד נתונים עצמאי היכן רשומים הברקודים שלך, כהוכחה שהם שלך והם תקפים ולגיטימיים – זה יכול לחסוך הרבה זמן בזבוז ותסכול מיותר אצל חלק מהקמעונאים.

קל להעתיק ברקוד – כל אחד יכול לראות מספר ברקוד ואז לשכפל את הברקוד על מוצר אחר. שלנו הרשמה עוזר להגן עליכם מפני שימוש לא חוקי במספרי הברקוד שלכם, ועוזר לקמעונאים וללקוחות למצוא את הפרטים של המוצר והעסק שלכם.

5. כולל ברקוד חברה קידומת קידומת חברת ברקוד

חברה ידידותית לקמעונאים, קידומת . אם אתה רוכשים ברקודים בכמויות של 10 או 100 או 1000, אנו מספקים את הברקודים שלנו עם ברקוד מקורי קידומת החברה – קידומת ברקוד זו שייכת רק לך וניתן להשתמש בה כדי לזהות את החברה שלך. הספרות הראשונות של הקידומת הזו הן לגמרי שלך, ושאר הספרות מגוונות כדי ליצור את כל מספרי הברקוד שבבעלותך. זה עושה דברים קל יותר עבור הקמעונאי כאשר הם מחזיקים הרבה מהמוצרים שלך.

אם יש לך רק כמה מוצרים, אז 'קידומת החברה' אינה חשובה. אבל אם יש לך מוצרים רבים, אז אתה יכול להגן על המוצרים ומספרי הברקוד שלך על ידי רכישה בכמויות של 10, 100 או 1000 וקבלת קידומת חברה. זה גם עוזר למנוע בלבול עם קמעונאים.

6. מידע מפורט ו קידומת חברת ברקוד

עבור לקוחות פעם ראשונה ו לקוחות שחוזרים פעמים רבות, אנו מספקים מידע מפורט באתר האינטרנט שלנו . מוכרי ברקודים אחרים (זולים ולא אמינים) אין להם מידע מפורט לגביהם קבלת ברקוד בינלאומי, ברקודים של אמזון, מידות ברקוד קמעונאי, מידות ברקוד קרטון, קידומות חברה, בתוספת ברקודים לספרים, ברקודים של מגזינים… הרשימה ממשיכה.

מבולבל? 'עולם' הברקודים יכול להיות מבלבל ומפחיד. אתם לא רוצים לעשות טעויות. אנו מקלים על תהליך הברקודים על ידי מתן מידע מקיף, מגובה באימייל, תמיכה מקוונת וטלפונית. אם אתם רוצים ברקוד קמעונאי, המקום הכי קל להתחיל הוא כאן – איתנו מבוא לברקודים. או אם אתם מוכנים קנו ברקודים תיכנסו לכאן.