ברקודים של מגזין ISSNברקוד ISSN

 

מספרים סידוריים בתקן בינלאומי (ISSN)מוקצים לכל הפרסומים התקופתיים כגון מגזינים או כתבי עת. מספרים אלו מבוקשים באמצעות ארגון בינלאומי המקצה את כל מספרי ה-ISSN. אם כבר יש לכם מספר ISSN, אז אתה יכולים לרכוש את תמונות הברקוד עבור זה למטה. אם אתם זקוקים למספר ISSN, ניתן להגיש בקשה למספר זהכאן.

אנו יכולים לספק תמונות ברקוד עבור מספר ISSN שלך (נא לרכוש את תמונות הברקוד למטה).

 • תמונות ברקוד ISSN

  כאן אתם יכול לרכוש תמונות ברקוד ISSN. אלה יישלחו אליכם בדוא"ל ב-5 פורמטים שונים (jpeg, pdf, eps, bmp ו-tiff) לאחר שההזמנה תתקבל.

  אנא הזינו את מספר ה-ISSN בן 8 הספרות שלכם בסעיף מידע נוסף בעת מילוי הפרטים שלכם לאחר שתמשיכו לדף התשלום. ציינו גם אם אתה זקוקים לפורמט סטנדרטי של 13 ספרות EAN-13, או אם אתם מעדיפים פורמט EAN13+2 (אם אתם רוצים פורמט EAN13+2 נא לציין איזו תוספת דו ספרתית אתם רוצים, למשל "02 עבור גיליון 2").

  כמות מחיר לתמונה
  1 85 ש"ח
  2 72 ש"ח כל אחד
  3 50 ש"ח כל אחד
  4 + 35 ש"ח כל אחד
  10 + 18 ש"ח כל אחד
  20 + 13 ש"ח כל אחד
  50 + 9 ש"ח כל אחד

   

  אם אתם צריכים סדרה של מספרי ISSN בבקשה צרו קשר

  הוסיפו לעגלה

איך להזמין:

כאשר אתה מגיע לדף התשלום, אנא הקלד את מספר ה-ISSN שלך בקטע "מידע נוסף", והודיע ​​לנו אם אתה רוצה תמונות ברקוד בפורמט EAN-13 או EAN-13+2 אנו נשתמש במספר ה-ISSN שלכם כדי ליצור תמונות ברקוד ונשלח אותן אליכם באימייל (ב-5 פורמטים שונים: jpeg, eps, tiff, BMP ו-pdf). אנו נשלח אליכם את תמונות הברקוד שלכם בפורמט EAN-13 (פורמט 13 ספרות), אלא אם תבקשו בפורמט EAN-13+2 (פורמט 15 ספרות) בעת התשלום(אם אתם מבקשים פורמט EAN-13+2, אנא ציינו גם איזה תוספת דו ספרתית אתם צריכים – למשל "02 לגיליון 02").

ההבדל בין פורמט EAN-13 ל-EAN-13+2:ברקודים של מגזין EAN-13 משתמשים באותו ברקוד בן 13 ספרות בכל גיליונות המגזין. לברקודים של מגזין EAN-13+2 יש תוספת בת 2 ספרות לציון מספר ההנפקה (למשל, "01" מציין גיליון 1). הברקוד משתנה עבור כל גיליון – למשל מגזין רבעוני יפרסם 4 גיליונות בשנה. אם הם רצו להשתמש בברקודים בפורמט EAN-13+2, הם היו צריכים 4 מהם (עם תוספות 01, 02, 03, 04). הם יכולים לעשות שימוש חוזר ב-4 הברקודים האלה בשנה שלאחר מכן. אם הם רצו להשתמש בברקודים בפורמט EAN-13, אז הם יכולים להשתמש באותו ברקוד בן 13 ספרות בכל 4 גיליונות המגזין שלהם.

ברקודים של ISSN מגיעים ב-3 פורמטים עיקריים:

1. מספר ISSN בן 8 ספרות מומר למספר בן 13 ספרות (EAN-13) על ידי הוספת 977 להתחלה, הוצאת ספרת הסימון, הוספת שני מספרים (00) עד הסוף וחישוב מחדש של ספרת הסימון . לאחר מכן, המספר נוצר כתמונה באמצעות EAN-13 Symbology שניתן לקרוא בקלות על ידי כל סורקי הברקוד ובעצם זהה למוצרים אחרים עם ברקודים EAN-13 שנכנסים לחנויות. במקרה זה, אותו מספר יודפס בכל גיליון של המגזין.

2. שוב, מספר ISSN בן 8 ספרות מומר למספר בן 13 ספרות. עם זאת, ה-'00' שנוסף לסוף משתנה פעמים שונות כדי ליצור תמונה EAN-13 שונה בכל פעם. במקרה זה, תמונת ברקוד נפרדת תיווצר עבור כל גיליון של המגזין.

3. הפורמט הסופי כולל המרת מספר ISSN באותו אופן כמו אפשרות ראשונה. עם זאת, במקרה זה, נוסף קוד נוסף בן 2 ספרות לסוף, ויוצר מספר בן 15 ספרות (EAN-13+2). התוספת משתנה עבור כל גיליון וניתן לעשות זאת על בסיס חודשי (01-12) או שבועי (01-52) (או בכל דרך אחרת שתרצו).

בבריטניה, פורמט 13+2 (אופציה 3) הוא הנפוץ ביותר. מדינות אחרות נוטות יותר לפורמטים של 13 ספרות (אפשרויות 1 ו-2). – מומלץ לבדוק את החנויות שאתה מקווה להצטייד במגזין שלך כדי לקבוע איזה פורמט הוא הנפוץ ביותר.

יש לציין כי אפשרויות 2 ו-3 כוללות יצירת מספר תמונות עבור מספר ISSN והן יקרות יותר.

לאחר שנקבל את הזמנתך, ניצור עבורך את הברקוד של ISSN באופן ידני ונשלח לך אותו בדוא"ל. זה יקח בדרך כלל 2-24 שעות, בהתאם לשעה ביום/שבוע שאתה מבצע את ההזמנה.

אם יש לךסֵפֶרולדרוש ברקודים בשביל זה, אנא עיין בסעיף שלנו ספר ברקודים.

אם יש לכם מוזיקה מודפסת, תצטרכו לקבל מספר מוזיקה סטנדרטי בינלאומי (ISMN) ולאחר מכן להפוך אותו לתמונות ברקוד. ניתן להפוך ISMN בן 13 ספרות, למשל 979-0-2600-0043-8, לברקוד EAN-13 בן 13 ספרות (בדומה להפיכת ISBN של ספרים לברקודים). אם יש לכם מספר ISMN ואתם זקוקים לתמונות הברקוד (הפסים השחורים האנכיים והרווחים הלבנים), נא לרכוש "תמונות ברקוד ISBN" והזן את מספר ה-ISMN שלך בקטע מידע נוסף.

חפשו כאןברקודים של CD וברקודים של DVD.

האם אני צריך ברקוד ISSN?

אתה צריך מספר ISSN (וברקוד מתאים) עבור כל דבר הנחשב "סידורי" – למשל מגזינים, עיתונים, כתבי עת, שנתונים, ספריות ומונוגרפיות בסדרות.

לפיכך, הפריטים הבאים אינם נחשבים "סדרתיים". לא אמור להיות להם מספר ISSN: מדריכי הוראות; חד פעמי 'ספר-א-זינס'; פוסטרים; מהדורות מיוחדות של מגזין או עיתון; סדרות שלא מיועדות להפצה ציבורית; יומנים; לוחות שנה; קטלוגים להזמנה בדואר; ומלא ספרי תשבצים או פאזלים.

פריטים שאינם מתאימים ל-ISSN יצטרכו במקום זאת "חבילת ברקוד EAN-13" סטנדרטית (תוכלו לרכוש זאת מדף החנות שלנו). אם הפריט הוא ספר (למשל מדריך), הוא עשוי להיות זכאי ל-ISBN ולברקוד המתאים.