ברקודים של ספרי ISBN

 

ספרים דורשים מספר ISBN (מספר ספר סטנדרטי בינלאומי), שהופך לתמונת ברקוד.

יש לכם מספר ISBN?

לא– תצטרך לקבל מספר ISBN לפני שנוכל לספק לך את תמונות הברקוד עבורו.כדי לקבל ISBN, עליך ליצור קשר עם סוכנות ה-ISBN המקומית שלך. ניתן למצוא את פרטי הקשר של כל סוכנויות ISBN ברחבי העולם ב-אתר האינטרנט הבינלאומי של ISBN.

כןאם כבר יש לכם ISBN אבל אין לכם ברקוד עבורו, אתה יכול להזמין את תמונות הברקוד למטה.תתבקשו להזין את ISBN שלכם בקטע 'מידע נוסף' כשתגיעו לדף התשלום. ה-ISBN שלכם יהפוך אוטומטית לתמונות ברקוד ויישלח אליכם מיד.
 • תמונות ברקוד ISBN

  כאן אתם יכולים לרכוש תמונות ברקוד ISBN. אלה יישלחו אליכם בדוא"ל ב-5 פורמטים שונים (jpeg, pdf, eps, BMP ו-tiff).

  אנא הזינו את מספרי ה-ISBN בן 13 הספרות שלכם בסעיף המידע הנוסף בעת מילוי הפרטים שלכם לאחר המשך התשלום.
  הפרד מספר ISBN עם פסיק או שורה חדשה. דוגמאות:978-1-2345-678-9-0, 978-123-4567-89-0

  מסירה מיידית בדואר אלקטרוני: תמונות ברקוד ה-ISBN שלך יופקו אוטומטית וישלחו אליכם בדוא"ל ברגע שתבצעו תשלום.

  הורידו תמונות ברקוד ISBN לדוגמה (קובץ zip)

  כמות מחיר לתמונה
  1 85 ש"ח
  2 72 ש"ח כל אחד
  3 50 ש"ח כל אחד
  4 + 35 ש"ח כל אחד
  10 + 18 ש"ח כל אחד
  20 + 13 ש"ח כל אחד
  50 + 9 ש"ח כל אחד
  הוסיפו לעגלה

ברקוד ISBN לדוגמה:

הורידו תמונות ברקוד ISBN לדוגמה (קובץ zip)

תקבלו את תמונות ברקוד ה-ISBN שלכם (פורמט EAN-13) מיד בדוא"ל (ב-5 קבצים שונים – jpeg, eps, tiff, BMP ו-pdf). אתם יכולים לבחור איזה קובץ ברקוד אתם מעדיפים ולהכניס את תמונת הברקוד לתוך העיצוב של כריכת הספר שלכם לפני ההדפסה.

קוד מחיר (אופציונלי)

ניתן לקודד מספרי ISBN גם עם קודי מחיר בני 5 ספרות ("EAN 5") בסיומת – זה נקרא פורמט EAN-13+5. קודים אלה יכולים לקודד מחיר של עד '99.99' ב-GBP, USD או CAD בלבד. לדוגמה, כדי לקודד 9.99 דולר, ה-EAN 5 יהיה "50999", קודי מחיר אלו ייקלטו על ידי סורקים מסוימים ויכולים להקל על קמעונאים לקבוע את המחיר הקמעונאי המומלץ עבור ספרים. עם זאת, רוב הסורקים אינם קוראים את הקוד הזה כלל. זה לא נהוג שמספרי ISBN יהיו בעלי קוד מחיר זה.

אם ברצונכם להוסיף קוד מחיר עבור ה-ISBN שלכם, אנא ציינו כי תרצו בכך (ואיזה מחיר ומטבע קוד המחיר אמור לייצג) בקטע 'מידע נוסף' כשתגיעו לדף התשלום. אם אתם רוצים לברקוד שלכם קוד מחיר, נצטרך ליצור עבורכם את הברקוד באופן ידני (האתר שלנו לא יפיק אותו באופן אוטומטי). אנו נשלח לכם אותו באימייל בהקדם האפשרי.

ברקוד ISBN עם קוד מחיר

קודי מחיר:

0 (או 1) = GBP
3 = AUD
4 = NZD
5 = USD
6 = CAD

 

זמן אספקה ​​של ברקוד ISBN:לאחר ביצוע ההזמנה, תמונות ברקוד ה-ISBN ייצרו אוטומטית וישלחו אליכם מיד, בפורמט EAN-13. אם אתם רוצים שהברקוד שלכם יכלול קוד מחיר (פורמט EAN-13+5), נצטרך ליצור אותו באופן ידני ולשלוח אותו אליכם באימייל (בדרך כלל זה לוקח לנו 12-24 שעות).

אם יש לכם מגזין, תצטרכו לראות את שלנו עמוד ברקוד של מגזין ISSN

אם יש לכם מוזיקה מודפסת, תצטרכו לקבל מספר מוזיקה סטנדרטי בינלאומי (ISMN) ולאחר מכן להפוך אותו לתמונות ברקוד. ניתן להפוך ISMN בן 13 ספרות, למשל 979-0-2600-0043-8, לברקוד EAN-13 בן 13 ספרות (בדומה להפיכת ISBN של ספרים לברקודים). בבקשה הזמינו "תמונות ברקוד ISBN" (למעלה) והזינו את מספר ה-ISMN שלכם (במקום ISBN) בתיבת הטקסט לפני הוספתו לעגלת הקניות שלכם.