אימות ברקוד

אימות ברקוד הוא סריקת בדיקה של הברקוד כפי שהוא יודפס על אריזת המוצר. בדיקות אלו נעשות במכונת סריקה טכנית המודדת באיזו קלות ומדויקת סביר שהברקוד יסרוק במגוון של סביבות שונות. הדוח יחזור עם ציון עובר (A, B, C או D) או ציון נכשל (במקרה זה יינתנו סיבות לכשל).

חלק מהקמעונאים דורשים שלכל הברקודים הנכנסים לחנויות שלהם יבוצעו תחילה דוחות אימות. זה מבטיח שכל הברקודים בחנויות שלהם יסרקו בקלות כדי למנוע סריקות שהוחמצו ולחסוך בזמן הצ'ק-אאוט. אתה יכול לקבל מושג על אילו חנויות דורשות אימות כאן. – חלק מהקמעונאים הגדולים דורשים דוחות אימות. לעתים קרובות רשתות סופרמרקטים דורשות את זה.

דוחות האימות שלנו נעשים לפי תקן בינלאומי מקובל עם טכנולוגיית האימות הטובה ביותר. כדי לעמוד כראוי בתקנים אלה, אנו דורשים שתשלח לנו דוגמה של הברקוד שלך על אריזת המוצר שלו כפי שהוא יודפס. לקבלת דוחות לוקח 2-3 ימים לאחר שנקבל את האריזה שלך, אז אנא תנו זמן בנוסף לזמן שייקח לאריזה שלך להגיע אלינו. אתה יכול למצוא את הכתובת שלנו כאן.

לאחר שנקבל את ההזמנה שלך, ניצור איתך קשר לגבי אימות הברקוד שלך. זה יקח בדרך כלל 2-24 שעות, בהתאם לשעה ביום/שבוע שאתה מבצע את ההזמנה. שעות המשרד הרגילות שלנו הן 8:00-19:00 ראשון-חמישי (שעון ישראל), בנוסף אנו מעבדים כמה הזמנות במקביל בכל עת שאפשר.

קצת יותר מ-10% מהאימות מדווחים שאנחנו אכן נכשלים. זה נובע בדרך כלל מטעויות נפוצות פשוטות במידות הברקוד. אנא ודאו שהברקוד שלכם תואם ל-מידות ברקוד סטנדרטיות אם אתם צריכים דוח אימות ברקוד. הברקוד חייב לעמוד בזה, כולל גדול מספיק אזורים שקטים משני הצדדים.

תמיד כדאי לבדוק את הברקוד לפני שליחתו אלינו. אתם יכולים להסתכל עליו תחת זכוכית מגדלת כדי לראות אם אחד מקווי הברקוד מעורפל. אם בכלל אפשר, מומלץ לבדוק את הברקוד בעצמכם עם סורק ידני לפני שליחתו אלינו. רוב הסיכויים שאם הוא לא סורק טוב עם הסורק שלכם, הוא לא יעבור דוח אימות.

כאן אתם יכולים למצוא מידע מפורט על אימות ברקוד וכיצד להבטיח שהברקוד שלכם סורק היטב.

 

 

 

חפש כאן ברקודים של CD ,ברקודים של DVD, ISBN ברקודיםו-ISSN ברקודים של מגזין.